Santa Maria Aasia tarbijakampaania reeglid:

 

KAMPAANIA TINGIMUSED

 1. Alates 24.05.2019 kuni 27.06.2019 (kaasa arvatud) toimub Santa Maria tarbijamäng (edaspidi kampaania), mis leiab aset kõigis Eesti Vabariigi territooriumil asuvates Grossi Toidukaubad kauplustes.
 2. Kampaania korraldaja on Santa Maria AS (Registrikood: 11305748, Aadress: Tule 24a, Saue, 76505 Harju maakond, Eesti), koostöös OG Elektra AS (registrikood: 10054238, Tobia küla, Rakvere vald 44416, Lääne-Virumaa).
 3. Kampaania info asub veebilehel http://grossitoidukaubad.ee/kampaania/

 

KAMPAANIA AUHINNAD JA OSALEMISINFO

 1. Kampaania auhindadeks on:
 • Santa Maria Aasia kinkepakk toodetega, väärtusega 30 EUR
 • Auhinnafondi koguväärtus on 300 EUR.
 1. Kampaanias osalevad järgmised Santa Maria Aasia tooted:

 1. Kampaanias osalemiseks tuleb osta vähemalt kaks kampaanias osalevat toodet, ning registreerida ostutšekk Grossi toidukaupade kodulehel. Kampaanias osalevad kõik kampaaniatoodete ostud, mis on sooritatud vahemikus 24.05.2019 kuni 27.06.2019 (kaasa arvatud).
 2. Iga nädal loositakse 2 kohvrit. Loosimised toimuvad kuupäevadel 31.05.19, 07.06.19, 14.06.19, 21.06.19 ja 28.06.19.
 3. Kui osaleja vastab eespool toodud nõuetele ja tingimustele, saab ta võimaluse osaleda loteriil ja kampaaniaauhindade loosimises.
 4. Auhinna võitnud isikute nimed avaldatakse aadressil http://grossitoidukaubad.ee/kampaania/

 

KAMPAANIA VÕITJATE LOOSIMINE

 1. Võitjatega võetakse ühendust e-posti või telefoni teel, mis on märgitud kampaania registreerimise ankeedile. Võitjate nimed avaldatakse veebilehel http://grossitoidukaubad.ee/kampaania/ hiljemalt 5 tööpäeva jooksul pärast punktis 7 toodud loosimise kuupäeva.

 

MUUD NÕUDED JA TINGIMUSED

 1. Auhindu ei maksta välja rahas ega vahetata teiste auhindade vastu. Kampaania korraldajad võtavad enesele vastutuse kõigi võitudega seotud seadusjärgsete maksude tasumise eest.
 2. Kampaanias osalemisega kinnitab osaleja korraldajatele esitatud andmete õigsust, enda vastavust kampaania reeglitele, soovi kampaanias osaleda ning nõustumist kõigi korraldajate kehtestatud kampaania nõuete ja tingimustega.
 3. Auhinnad väljastatakse võitjatele ostutšeki esitamisel. Auhindu väljastatakse jooksvalt võitjaga kokkuleppel.
 4. Juhul kui võitja ei ole täitnud kõiki kampaania reegleid, on korraldajal õigus ta võitjate nimekirjast välja arvata.
 5. Juhul kui auhinna võitja ei ole hiljemalt ühe kuu jooksul olnud kättesaadav andmete täpsustamiseks (alates tema kui auhinna võitja nime avalikustamisest internetis aadressil http://grossitoidukaubad.ee/kampaania/ ning kontaktiks e-maili aadress, mille on võitja märkinud kampaania registreerimise ankeedil) on korraldajal õigus jätta talle auhind välja andmata.
 6. Kampaania auhindu ei saa võita kampaania korraldamisega seotud inimesed ja nende pereliikmed.
 7. Korraldaja ei vastuta kampaanias osalemise või osaleja autasustamise ebaõnnestumise eest juhul, kui osaleja ei ole kinni pidanud korraldaja kehtestatud kampaanianõuetest ja -tingimustest või kui osaleja on esitanud ebaõigeid või ebatäpseid andmeid või muude tõrgete eest, mis ei ole korraldaja põhjustatud.
 8. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadustele. Vääramatu jõu (force majeure) ilmnemisel on korraldajal õigus tarbijamäng ühepoolselt katkestada, teatades sellest meedia vahendusel. Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult kampaania korraldaja asukohta: Tule 24a, Saue, 76505 Harju maakond, Eesti. Laekunud pretensioonidele vastatakse kirjalikult 2 nädala jooksul.
 9. Lisateavet kampaania kohta saab tööpäevadel e-posti aadressil info@santamaria.ee või telefonil +372 665 2000.