Kadrina kauplus sai värskendust

29/06/2018
Jaga:

Möödunud reedel taasavati äsja renoveeritud ja suurenenud sortimendiga Grossi Toidukaubad Kadrina kauplus.

AS OG Elektrale kuuluva jaeketi Grossi Toidukaubad kauplus Kadrinas oli suletud kaks kuud. Ettevõtte omanik Oleg Gross rääkis, et selle aja jooksul sai kauplus täieliku värskenduse. „Seal ei ole kohta, kus pintsel poleks üle käinud,“ sõnas Gross.

Valgusküllane müügisaal
Välisfassaad asendati samaväärse materjaliga, asfalteeriti kaupluse esine ja allasõidutee. „Lahendasime ära ka naabrite sadeveeprobleemi – seal olid kalded valed,“ rääkis ettevõtte omanik.
Täieliku uuenduse said siseruumid. „Põrandad olid enne kuidagi kinni lapitud, nüüd panime uued põrandad. Inventar on sada protsenti uus, kõik külmutid on uued,“ loetles omanik.
Taasavatud kauplus on väga avar ja valgusküllane. „Paigaldasime kaasaegse elektrisüsteemi – kõik led-valgustid,“ märkis Gross.
Muudeti ka kaupluse ruumipaigutust – kui varem oli sissekäik keskelt, siis nüüd asub kaupluse uks hoone ühes otsas. Selline kaasaegne lahendus ei tekita sisenemisel segadust ja on klientide joaks mugavam. Klientide kõrval mõeldi ka personali heaolule ning töötajate puhkeruumid said samuti kaasajastatud.
Lisaks värskele ilmele on kaupluses nüüd laiem kaubavalik. „Müügisaal on kaks korda suurem ja sortiment on kõikides toidugruppides laiem,“ kinnitas ettevõtja.

Rahvarohke avapäev
Kiidusõnu mitmekesise kaubavaliku kohta võis korduvalt kuulda ka avamisele tulnud ostlejate hulgas. „Ilus suur pood ja kaupa on palju,“ kiitis kohalik elanik Anu.
„Olen harjunud siin kaupluses käima – leiab häid pakkumisi ja lisaks maitsevad mulle väga teatud Grossi tooted. Nii et ootasin, millal kauplus taas avatakse, aga ei osanud arvata, et toodete valik nüüd niivõrd hea on,“ sõnas Kadrina kandis elav Uku. „Vinge pood tehti ikka siia.“
Sama meelt oli ka uudistama tulnud vanaproua Lea. „Täna on siin küll jube palju sagimist, nii et ega täit ülevaadet vast veel ei saanudki, aga kohe oli näha, et kaubavalik on hoopis laiem,“ kiitis ta. „Esimesena hakkas silma suur liha- ja salatilett, ostsin kohe jaanipäevaks siit söögid ära.“
Paljud nentisid, et just avapäeval meelitasid kohale sooduspakkumised, samas oli ka neid, kes lihtsalt oma silmaga uuenenud kaupluse üle tahtsid vaadata. Uudistajad ei tulnud mitte üksnes Kadrina alevikust, vaid kogu vallast ja kaugemaltki.
Haljala vallas Palmses elav Malle rääkis, et sattub Kadrinasse poodi igal nädalal. „Ootasin ikka Grossi poe avamist, sellepärast ma tänagi siin kohal olen. Ja esmamulje on küll väga hea,“ sõnas ta.

Fotode allkirjad:
Kohe avapäeval läks väga hästi kaubaks kodumaine sealiha.
Varem asus kaupluse sissekäik keskel, nüüd aga hoone ühes otsas.
Avamisele oli tulnud hulganisti inimesi – Kadrina kohalike elanike kõrval ka uudistajaid kaugemalt.

Liisi Kanna