Kinkekaart

Grossi Toidukaubad kinkekaarti saab kasutada maksevahendina kõigis 73-s Grossi Toidukaubad kaupluses nii toidu- kui ka esmatarbekaupade ostmisel. Sellest tulenevalt sobib kinkekaart ka ideaalselt kingituseks.

5, 10, 20 ning 30 euro väärtuses kinkekaardid on müügil kõigi Grossi Toidukaubad kaupluste kassades, kus need ostmise hetkel 12 kuuks aktiveeritakse. Kinkekaarti saab kasutada kogu summa ulatuses mis on kinkekaardile märgitud. Kui ostusumma ületab kinkekaardil oleva summa, saab puuduoleva summa maksta sularahas, pangakaardiga või boonuspunktidega. Kui Kinkekaardil olev summa ei lähe nulli siis ülejäänud raha tagasi ei maksta.

Kõik meie kauplused leiad kodulehelt aadressil: www.grossitoidukaubad.ee/kauplused

Grossi Toidukaubad kinkekaardi tingimused

 1. Grossi Toidukaubad kinkekaarti (edaspidi Kinkekaart) on maksevahend, millega on kliendil võimalik tasuda oma ostude eest Grossi Toidukaubad kauplustes.
 2. Kinkekaardid on 5, 10, 20 või 30 eurose nominaalväärtusega.
 3. Kinkekaarte saab osta kõikidest Grossi Toidukaubad kauplustest.
 4. Kinkekaart aktiveeritakse kassas peale selle nominaalväärtuse eest täies ulatuses tasumist. Aktiveerimata Kinkekaardil ei ole väärtust.
 5. Kinkekaart kehtib 12 kuud alates selle ostmisest. Kinkekaardil olevat kasutamata summat enam kasutada ei saa. Samuti ei kuulu kasutamata summa mingil moel tagastamisele.
 6. Kinkekaarti saab kasutada maksevahendina kinkekaardil märgitud väärtuse ulatuses. Klient saab Kinkekaarti kasutada ühekordselt.
 7. Kinkekaarti ei saa vahetada rahaks ja sellega ei saa tasuda uue Kinkekaardi eest.
 8. Kinkekaardi ostmisel klient Grossi Toidukaubad kliendikaardi boonuspunkte ei kogu. Ostu eest Kinkekaardiga maksmisel ja Kliendikaardi registreerimisel kogub klient ostusummalt boonuspunkte vastavalt kehtivatele boonussüsteemi tingimustele. Kehtivad boonussüsteemi tingimused asuvad siin.
 9. Grossi Toidukaubad ei vastuta Kinkekaardi kolmanda isiku kätte sattumisega kaasnevate mistahes kahjude eest. Kolmandate isikute poolt kasutatud summa Kinkekaardi ostjale ega Kinkekaardi õigustatud kasutajale hüvitamisele ei kuulu.
 10. Kahjustunud triipkoodiga ja/või aktiveerimiskoodiga Kinkekaarti ei asendata ja Kinkekaardil olnud summa hüvitamisele ei kuulu.
 11. Kehtivad Kinkekaardi tingimused on nähtavad internetis www.grossitoidukaubad.ee

Grossi Toidukaupadel on õigus tingimusi muuta avaldades uued tingimused samal internetiaadressil.